Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől van olyan érzésem mint...

Mitől van olyan érzésem mint mikor éjjel wc-re megyek és felkapcsolóm a villanyt és zavarja a fény a szemem, olyan érzésem van nappal is, és mellé néha szoktam szédülni. Szemüveges vagyok. Vissza kéne menni szemészeti kontrollra?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 22:30
 1/2 anonim válasza:
Én nem vagyok szemüveges, de nekem is mindig így van.Este is ha megyek akkor mindig előtte kicsit szédülök pár másodpercig aztán elmúlik.Ugyanígy reggel is.Szerintem azért van mert akkor még fáradtak vagyunk,vagy túl hamar kipattanunk az ágyból és kicsit szédülünk..Nálam ez normális :))
2012. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez vérnyomás probléma.

Nekem ingadozó a vérnyomásom, és olyan szokott lenni hogy 2-3 másodpercre nem látok semmit. Meg megszédülök mintha mindjárt elesnék, de nem szoktam elesni :D

2012. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!