Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik éjjel és nappal is...

Melyik éjjel és nappal is hordható kontaktlencsét javasolnátok?

Figyelt kérdés
Ciba Vision AirOptix Night&Day Aqua ? Vagy más? Viseléssel és árral kapcsolatban érdekelnének infók
2010. okt. 16. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:

Tényleg lehet 30 nap 30 éjjel hordani anélkül,hogy ki kellene venni?

A 6db tehát 3 hónapra elegendő? Van esetleg ettől olcsóbb?

2010. okt. 16. 11:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kipróbáltam ezt a típust. Nekem borzalmas volt, egyszerűen szörnyű. Nem tudtam folyamatosan viselni, este, mindig ki kellett, hogy vegyem. Amúgy én ezt is, mint a többit, csak heti 5x hordtam, az optikusom tanácsára, illetve, naponta kellett tisztítani, ami azért érthető. Amúgy nem tudom, hogy 30napot folyamatosan lehet e hordani, de szerintem nem ajánlott. A szemnek is pihenni kell, na meg nagyobb a fertőzésveszély is.

Az mai árát nem tudom, de az interneten utána tudsz nézni.

Üdv

2010. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt már én is próbáltam, nekem sem jött be, ráadásul nagyon drága is. :S Én már előtte is és most is Biofinity-t használtam/használok, ezzel egészen meg vagyok elégedve. Azért így sem sűrűn alszom benne, csak ha úgy adódik, de amúgy alvás után sincs nagyon száraz érzete.
2010. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jamesbond ***** válasza:

Egyiket sem szabad folyamatosan hordani!

Ezek arra jók, hogy ha néha nem megoldható az éjszakai tárolás, tovább lehet hordani. Nagyon ritkán be lehet kockáztatni az alvást is, de csak ha ezen múlik hogy részt veszel egy utazáson vagy buliban, vagy nem.

2010. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Biofinity-t használok, de éjszaka nem alszom vele. Párszor bent felejtettem, de akkor reggelre csupa csipa lett a szemem. :S
2010. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!