Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért csíp a folyadék?

Miért csíp a folyadék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem kontaktlencsét, mert már elegem lett a szemüvegből, de egyszerűen nem tudom behelyezni, mert még hozzá se ér a szememhez, csak közelítek felé, de már érzem, hogy marja a szememet. Megpróbáltam rátenni, de szinte kimarja a szememet, rögtön be is vérzett a lencse körül, úgyhogy azonnal ki is szedtem (némi szenvedéssel).

Tapasztalt már valamelyikőtök ilyet? :S



Köszi.


2012. máj. 14. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor az optikusnál próbálkoztál vele akkor nem tapasztaltad ezt?
2012. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először ő helyezte nekem be, és akkor nem csípett. Viszont elsőre nem is folyadékozta át, csak kiszedte a csomagolásból. Másodjára már beletettük a folyadékba és én raktam be, de nagyon marta ott is a szememet, mondtam is, de azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, majd kiviszi a „könny”. De ez így nem jó, mert egy szenvedés berakni, és csúnyán piros is lesz utána ... :S
2012. máj. 14. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen márkájú?


Nekem is fura volt először, de nem csípett csak furcsa érzés volt.

2012. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
CooperVision (Options Multi). 100 ml.
2012. máj. 14. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy másik optikust, mert ez nem normális. az igen hogy az elején érzed a lencsét, de az hogy be sem birod rakni mert marja az biztos hogy nem.
2012. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy másik márkájú folyadék volt a szememre ilyen hatással, egyik munkatársnőmnek szintén attól. Lehet, hogy csak érzékeny a szemed rá. Próbálgass ki több folyadékot. Nekem pl., amit említettél, az volt a megfelelő:).
2012. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!