Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek nagy baj van?

Szerintetek nagy baj van?

Figyelt kérdés
Édesapám 45 éves,agydaganatja van 2002 óta.Sugárterápiával kezelték,mert a daganat olyan helyen van,ahol nehéz lett volna megmûteni.A sugárterápia nagyjából sikeres is volt,a daganatot sikerült lekicsinyíteni.Nagyjából jól is volt,egészen eddig.Amikor többet gyalogol,elkezd kettõt látni,ami azt mondja nagyon zavarja.Szerintetek nagy a gond?Nem akarok rossza gondolni,de nagyon félek mert nem úgy van,ahogy régebb.Gondolom még az is rá tesz egy lapáttal ,hogy másfél éve vesztette el az édesapját és tudom,bogy ezt nagyon nehezen tudja elviselni.

2012. máj. 19. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Go doki szerintem. Közel sem jó ez, lehet újra növekedni kezdett de nem vagyok orvos. Jobbulást neki! De lehet csak a melegtől és a frontoktól jön elő. Mostanság én is feszt szédülök:S
2012. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemrég volt vizsgálaton,de azt mondták minden rendben van.Nem tudom mi lehet vele.
2012. máj. 20. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is menjetek el orvoshoz, az ilyenekkel nem szabad játszani...

Az én barátomat is hazaküldték, hogy nincs semmi baj és rá 1hónapra meg mégis megműtötték mert nem hagytuk annyiban és kiderült, hogy agydaganata van

2012. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!