Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lépjek túl ezen?

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta rossza szemem,csak szemüveggel látok,szemüveg nélkül csak nagy homály. Annyira zavar,és bánt hogy nem egészséges a szemem,és romlik.

Szeretnék napszemüveget hordani,és "büszkélkedni" a szememmel,ami szerintem szép kék:) Tudom,tudom kontaktlencse,de az sem megoldás,mert azzal is vannak gondok,és ott van hogy akkor is rossz a szemem:( Sajnos műtétre nincs pénzem.

Lelkileg annyira rosszul esik...lehet buta vagyok,de nagyon bánt.

18/L


2012. máj. 28. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A kontaktlencse miért nem jó megoldás?
2012. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erősen sminkelem magam... meg nagyon drága:( Azt mondta a szemorvos ha lencsét akarok,felejtsem el az erős sminket
2012. máj. 28. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

8 eves koromtol hordok szemuveget, most 31 vagyok, sosem zavart, es hidd el, senki mas nem fog kevesebbnek gondolni miatta. :)


A szep zold szemem pedig igy is jol latszik. :)


A szem egyebkent csak tini korban romlik nagyon, 18-20 ev folott mar csak alig fog.


Mutetet felejtsd el, nagyon veszelyes, 4-bol 1 nem sikerul, es a maradek 3 is csak ideig-oraig lat jol.


<3

2012. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne sminkelhetnél kontaktlencséhez? Nekem 25 éve van lencsém, de soha semmilyen problémám nem volt vele.(szoktam sminkelni, nem értem miért mondta neked az orvos, hogy abba nem lehet) Különben más megoldás nincs, szemüveg, műtét, vagy lencse. Ezek a lehetőségeid.
2012. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10%-os a látásom, és egyáltalán nem zavar.
2012. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!