Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl ezen?

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi az életemben nagyon harmonikus működő kapcsolatnak indult,1.5 évet voltunk együtt.Egyik pillanatra a másikra szinte szó nélkül elhagyott és rögtön pár hétre össze jött mással.Nagyon rossz hogy egy városban lakunk,és szinte mindig látom őket akarva akaratlanul,és a szívem majd meg szakad de közben meg tudom hogy el kéne felejteni,sikerül is csak pár napig utána megint jön ez a nyomorult érzés és közben azt érzem meg tudnám ölni őket.Hogyan lépjek túl?Másik férfi ki zárva amíg őt nem tudom lezárni!
2012. márc. 3. 19:36
 1/8 anonim válasza:
33%
Én úgy fogtam fel, hogy ha neki az a jó, akkor menjen. Az ő boldogsága a legfontosabb számomra.
2012. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Az nagyon jó, hogy a jelek szerint meg tudod gyászolni az előző kapcsolatot. A "meg tudnám őket ölni" érzése nagyon is normális és jogos érzés, hiszen haragszol arra a férfira, akit szerettél, aki szeretett és elhagyott téged.


Túllépni nem lehet addig rajta - ezt jól érzed - amíg fel nem oldódik magadban a veszteség miatti gyász. Hogy ez mennyi idő, az egyénfüggő.


Azt keresd meg, hogy mi az, ami segít neked az indulataid kiadaásában és feldolgozásában. Ha egy kicsit is odafigyelsz magadra, rá fogsz jönni, hogy mivel tudod kiadni magadból a haragot, a dühöt, a fájdalmat. Van, aki naplót ír, van, aki reggeltől estig dolgozik, van, aki fest, rajzol, szabadidejében bicajozik vagy hegyet mászik.


Akkor leszel túl ezen, ha meglátod a férfit a városban és olyan lesz neked, mint egy távoli rokon. Ismered, ismered, emlékszel is rá - de más semmi.

Na ekkor kezdhetsz el gondolkodni azon, hogy van más férfi is rajta kívül a világon. :)


Sok sikert! :)

2012. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
keres magadnak is egy másik pasast aki elfeledteti veled az exedet.Akkor már nem fogsz vele foglalkozni
2012. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsöljél annyit rajta, mivel azután nem érdemes keseregni, aki csak úgy lelép!
2012. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A harag éppen úgy össze tud kötni két embert, mint bármelyik más érzés, de míg a jó érzésekből energiát merítesz, addig a nemjó érzések az energiádat emésztik. Persze át kell magunkat rágni a csalódásainkon, másképp nincs szabadulás. Én úgy voltam ezekkel mindig, hogy akin nem tudtam bosszút állni(soha nem tudtam!-:))a sérelmekért, annak megbocsátottam.
2012. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom már hogy feladom az eddigi életem ahol élek és kezdek egy újat valahol máshol.De ehhez is sok erő kell amim már nincs.Szeretnék túl lenni,hiába mondogatom magamnak csak rosszat kaptam tőle ha tudom hogy ellenben meg csodás napokat töltöttünk el együtt.
2012. márc. 3. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem zárta le. Ha átadta a jót, a "rosszat" is át kéne adnia: ha eléd állna, és elmondaná a most már langyos érzéseit, zavarait Veled kapcsolatban, ami miatt már nem akar, az az érzéskinyilvanitas is ugyanugy átmenne Beléd és megfoganna, mint anno a szeretet, rajongas, öröm.

ÉS akkor igy le lehet zárni. Az nagyon magatehetetlen helyzet, amikor igy hagyják ott az embert, és felelőtlenség részéről, mert nem tudsz mit kezdeni a helyzettel és magaddal.

2012. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönni se nagyon akar nem hogy beszélgetni.Szégyenli magát és a szemembe se tud nézni.Én azóta nem kerestem gondoltam minek küszködjek ha mással van?
2012. márc. 4. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!