Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szeretnék kontaktlencsét. Már...

Szeretnék kontaktlencsét. Már egy jó ideje szemüveges vagyok, és végre szeretnék kontaktlencsét (havit). Hogy kell felírattatni vagy hogy megy ez az egész? (LENT)

Figyelt kérdés
na szval.először próbalecsét szeretnék,hogy kipróbáljam.úgyhallottam,hogy pár helyen van ingyen is.gondolom kell külön vizsgálat is ,de ezt megcsinálják az optikában?mennyi? még kezdő vagyok,úgyh minden érdekel..:DD am Bp.-n lakok a 10.kerben,úgyh valami közelebbi optikát tudtok ajánlani?:) előre is köszi!

2012. jún. 5. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld meg náluk. Árban is korrektek, végeznek látásvizsgálatot is, megtanítják a helyes felhelyezést.

2012. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!de láttam már ingyenes vizsgálatot is..:/ úgyh akk ugyanaz mind2??vagy nem?O.o nagyon nem vagyok képbe...
2012. jún. 5. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!