Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha a lézeres szemműtétnek...

Ha a lézeres szemműtétnek csak előnyei vannak, akkor miért van annyi szemüveges a tehetősebbek között?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenkinek műthető a szeme.
2012. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Nem csak elonyei vannak! Veszelyes, tonkreteszi a szemet; 4 mutetbol 1 nem sikerul, es a maradek 3 is csak ideig-oraig lat jol, egy ido utan veglegesen megromlik a latas, amit akkor mar semmivel nem lehet helyrehozni.


nezd meg pl:

lasikdisaster.com

lasikcomplications.com

2012. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
A 2. válaszolónak nagyon igaza van, rengeteg komplikáció fordul elö, csak azokat nem reklámozzák.
2012. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem műtötték a szememet és csak pozítiv dolgot tudok mondani...
2012. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amire a 2. válaszoló hivatkozik az a Lasik eljárás, amit már beszüntettek a világ legtöbb részén.
2012. máj. 28. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha megnezned az oldalakat, lathatod, hogy nem csak a LASIKrol szolnak, csak az oldalnak annak idejen ezt a cimet adtak.


Valtozatos komplikaciok merulhetnek fol a PRK, IntraLase, femto stb eljarasoknal is... meg ugy altalaban minden orvosi eljarasnal.

[link]

[link]

2012. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is levettek a szemeimről 6,5 és 5,5 dioptriát. Én nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. Nem minden eljárás kockázatos, meg kell találni a megfelelő helyet és orvost.

Egyébként meg igaza van az első válaszadónak is, nem mindenkinek műthető a szeme, illetve nem mindeni akarja alávetni magát a műtétnek, ami azért valljuk be, nem túl kellemes.

Nekem mindenképp megérte, ha még vissza is romlana 1-2 dipotriát, akkor sem olyan durva, mint régen volt!

2012. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a mandulaműtét is vitt már el embert. Minden műtétnek kockázata van.

Szerencsére nekem is pozitív a véleményem.


Szerintem inkább nem mernek rá vállalkozni, mert nem minden a pénz. Láthatjuk sok hírességen, hogy pl. a plasztikai sebészek hogy elrontják a dolgokat, pedig valószínüleg nem spóroltak a sztárok a pénzükkel. Itt is bele lehet nyúlni sarlatánba.

2012. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!