Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rövidlátó vok, és szemüvegem...

Rövidlátó vok, és szemüvegem van. Hordhatok kontaklencsét, és csináltathatok, ha tom milyen lencse kell? ha nem írják fel akkor csináltathatok?

Figyelt kérdés
pl:ha nem írják fel akkor csináltathatok ha tom milyen kell?19 éves lány vok.
2009. júl. 3. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez minden optikában így van-e, de ahova én mentem, volt saját szemészük aki megvizsgált és az alapján írta fel. Szal nem kellett külön vinni semmit hozzá.
2009. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kell menni az optikába, ott majd megvizsgálja a szemorvos a szemedet, és eldönti, hogy hordhatsz-e kontaktlencsét.

Lehet neten rendelni is, de előtte mindenképpen el kell menni a szemorvoshoz, mert pl. a szemgörbületet nem hiszem, hogy tudod...

2009. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmész az optikushoz megmondod hogy lencsét szeretnél. Ott ők majd megvizsgálnak aztán megmondják milyet ajánlanak.
2009. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!