Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ezt már utálom, de nagyon! Az...

Ezt már utálom, de nagyon! Az egész napomban, ha összeadnánk, hogy mennyi időt töltök szemüveg tisztogatással, szerintem kitelne egy óra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rühellem! Még az lenne a kérdésem, hogy kontaklencsét évente kell venni? Mennyi egy?

2012. jún. 20. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
van sprém, kendőm, de nem használ :'( :(
2012. jún. 20. 15:49
 2/6 A kérdező kommentje:
illetve egy pár, sorry XD. egydarabbal nem mennék sokra :)
2012. jún. 20. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Na igen, és még azt mondják a kontaktlencsével sok baj van. De azt csak reggel beteszed, este kiveszed, kb mindez 2 perc. Míg a szemüveg jóval több bajjal jár... áh én is utáltam.

Most lencsém van, sokkal jobb minden téren. Van sokféle, napi, havi, kéthetes. Az enyém 5600 ft/3 hónap. Simán megéri.

2012. jún. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a felhelyezése hogyan zajlik? mikor benne van a szemedben, nem érzed?
2012. jún. 21. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7500/3 hónap volt. Attól is függ milyen kell.

Nem érzed. Eleinte kicsit rossz lesz betenni, meg kivenni, meg biztos furcsa is lesz de nagyon hamar megszokod és fel sem fog tűnni. Ja meg kell hozzá folyadék is, nem akarok hülyeséget mondani, de 2-3000 Ft körül van. Amiket én vettem mindig volt hozzá lencsetartó és nekem elég volt mindig vagy 3 hónapig a folyadék.

2012. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6000ft/3 hónap, a folyadék meg kb 3.500 és ez is elég 3 hónapig.


Eleinte macerás volt betenni, sok idő elment vele. Kivenni sokkal könnyebb.

Ma már egy pillanat az egész, az tart csak "sokáig" amíg megmosom a kezem.


Nekem is mindig koszos volt a szemüvegem és nagyon hamar össze is karcolódott. Ilyenkor csillog rajta a fény.

Úgy tisztítottam a szemüvegem hogy langyos vízzel és mosogatószerrel, papírtörlővel meg felitattam róla a vizet h ne legyen maszatos.

2012. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!