Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit kéne tennem a laza szemüve...

Mit kéne tennem a laza szemüvegemmel?

Figyelt kérdés
Már egy éve szemüveges vagyok és az utóbbi időben érzem, hogy laza lett a szemüvegem. Mit kéne kedeni vele, hogy megjavuljon?

2012. jún. 18. 22:13
 1/2 intrepid ***** válasza:
Akkor tudok segíteni, ha fémkeretes a szemüveged: Ha megnézed alaposan, a szár zsanérja körül, akkor valószínű, hogy találsz 4 csavart. Ha van nagyon finom műszerész csavarhúzód, elég jól is látsz ilyen apró dolgot, akkor kicsit utána húzol a csavaroknak, meg fogsz lepődni, mennyivel stabilabb lesz. Ha ezekből csak az egyik is hiányzik, (látás, szerszám) akkor szemüvegkészítőműhely, ha nem nagy a gond, és nem egy hörcsög az optikus, akkor 2-300 forint.
2012. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, erre én is ma reggel gondoltam, meg is húztam , csak az a baj, hogy még így sem let tökéletes, de beraktam egy kis papírzsebkendő darabot oda, ahol behajlik, és így már jó :) majd, ha lesz időm akkor beviszem majd az optikushoz :)
2012. jún. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!