Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Interneten érdemes kontaktlenc...

Interneten érdemes kontaktlencsét rendelni?

Figyelt kérdés

Tegnap lett kontaktlencsém. Kaptam 2 db 1 hónaposat. Az optikus azt mondta hogy negyedévente 10 ezer ft a lencsék ára. Interneten pedig fél évre meg tudnám venni ennyiért. Más szokott ott rendelni? Ajánlanátok jó webáruházakat. Még az lenne a kérdésem hogy mennyire fontos a márka? Egy olcsóbb lencse is lehet olyan jó?

Pl. ezek? :


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. jún. 22. 12:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni hogy olyan van h a lencse a mozgástól kiesik? Pl sport közben?
2012. jún. 22. 13:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Csakis olyan lencsét szabad rendelni amit már próbáltál, mert attól hogy dioptria, görbület megegyezik még nem biztos hogy jó neked.

Én mindig interneten rendelek, csak az első lencsét vettem optikusnál. Neten meg úgy csinálom hogy rákeresek hol a legolcsóbb a lencse ami nekem kell, hol van esetleg akció, ingyen posta, stb. Általában ez a optilen.hu oldalon szokott lenni, sokszor van kedvezmény, ajándék hozzá, és itt a legolcsóbb ami nekem kell. De sok más oldal is van ahonnan már rendeltem.

2012. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy kieshet mozgástól egy lencse, az a szemedre tapad, semmi köze ahhoz hogy épp fejen állsz vagy ugrálsz :D
2012. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, viszont vannak olyan oldalak ahol ilyen akciók vannak:


[link]


Ilyen esetben érdemes új, olcsóbb lencsét kipróbálni nem?

2012. jún. 22. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyat használhatsz aminél megegyezik a dioptria, görbület és az átmérő is.

Én azt használom amit felírtak. Én se a boltban veszem mert az interneten olcsóbb.

Az enyém 3 hónapra 10.000ft a kontaktlencse és a folyadék, ha az internetről rendelem meg. Ha a boltban venném akkor csak a kontaktlencse lenne 12.000 ft és erre még rájön a folyadék ami szintén drágább a boltban mint a neten.

2012. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát nyugodtan rendelhetek más márkát is, csak a tulajdonságai egyezzenek meg?
2012. jún. 23. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Épp ezt írtam, nem biztos hogy jó lesz attól még hogy ez a 3 adat megegyezik. Ezt tapasztaltam is mivel én is rendeltem így eleinte (többször is sajnos), mégsem lett jó, mert mondjuk más az anyaga, más az oxigén áteresztése, stb és azt az én szemem pont nem szerette, egyszerűen kiesett a lencse amint beraktam. Azt mondta a doki sok ilyen eset van, szóval ezért nem szabad próba nélkül csak úgy megrendelni. Kivétel ha nem sajnálod a pénz amit esetleg veszíthetsz rajta.

Az esetben amit linkeltél persze más a helyzet, visszafizetik ha nem jó, ez teljesen rendben van, nincs mit veszíteni rajta, kivéve a postaköltséget.

2012. jún. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!