Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol érdemes Budapesten kontakt...

Hol érdemes Budapesten kontaktlencsét rendelni első alkalommal, nagyobb üzletben, kisebben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy hol olcsóbb, hol van ingyenes szemvizsgálat stb. Köszönöm előre is!
2011. aug. 4. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem az Ofotértből van a kontaktlencsém, jó minőség, és ahhoz képest nem drága. A szemvizsgálatért fizetni kell, de ha rendelsz törzsvásárlói kártyát ( ami szintén nincs ingyen, de ha rendszeresen lesz lencséd, visszahozza az árát, mivel akkor félévente kell vizsgálat)úgy ingyenes.
2011. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én innen szoktam:


www.lencsebolt.hu

2011. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

nem hinném hogy van olcsóbb. vizsgálatot meg bárhol, nézd meg előtte hátha van valahol ingyenes.

2011. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsőként szeretnék egy szakértőhöz menni és nem neten rendelni ezért kérdeztem hogy hova érdemes menni
2011. aug. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!