Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság ellenes műtét...

Kancsalság ellenes műtét után, milyen a szem?

Figyelt kérdés

Kancsalság ellenes szemműtét után mennyire piros a szem és meddig látszik? Ha valakinek van ezzel kapcsolatban valami tapasztalata szívesen fogadnám. Kb. mennyi az az idő míg nem lehet emelni nehéz dolgokat? Hallottam hogy műtét után hajolni sem szabad, ez igaz?

Előre is köszönöm a választ!


2012. jún. 22. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én szememet kétszer is műtötték! Pontosan nem emlékszem meddig volt piros, de egy-két hónapig biztos! Napszemüvegben járkáltam addig! Én ugyanúgy hajolgattam, nem emlékszem hogy mondta volna a doki hogy nem szabad!
2012. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem mondják is logikus, hogy nem kéne hajolgatni, mivel a vér a fejedbe "száll", nagy lesz a vérnyomásod, és műtét után a sebeknek nem tesz jót a nagy nyomás.
2012. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 23. 18:52
 4/4 Resi válasza:
Üdv! Nekem tegnap műtötték a bal szemem csak a belső része van bevérezve kb 2 hónapig lesz ilyen az orvosom szerint emelgetni hajolgatni kb 3-4 hétig nem szabad bár hajolgatást nekem se mondta a doki de tök egyértelmű mivel a varratok felszakadhatnak. Remélem tudtam segíteni
2013. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!