Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A ricinus olajtól lett véres...

A ricinus olajtól lett véres a szemem, és amiatt fáj ennyire?

Figyelt kérdés
Tegnap este feltettem a szempillámra a ricinus olajat mert azt mondják nagyon jó rá de nem elsőnek teszem fel kb : 10-ére.És ma reggel úgy ébredtem hogy a bal szemem tiszta vér és könnyes és rettentően fáj,valamint csipás is de látni látok vele azzal nincs baj.! De lehet hogy nem ettől van? én álltalában am sokat is gépezek nagyon.
2012. jún. 25. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az kötőhártya gyulladásra utal. Mielőbb menj orvoshoz vele, ő majd felír szemcseppet, vagy kenőcsöt. Addig is hideg kamillateával borogasd, és mosogasd a szemed, de ügyelj arra, hogy mindig kívülről befelé húzd a vattapamacsot, amivel mosod. Vigyázz, mert fertőző. Ne vakard, és használj külön törölközőt, amit naponta váltasz. Figyelj oda, hogy a párnádra ne tegye senki a fejét.
2012. jún. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha belement a szemedbe, akkor okozhat irritációt, menj el a szemészetre, kell rá szemcsepp.
2012. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen a válaszokat,de ugye komoly baj nem lehet belőle?
2012. jún. 25. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, de ha nagyon csúnya menj el a szemészetre és előbb elmúlik ha kapsz rá gyulladáscsökkentőt.
2012. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!