Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajtól hullik a...

A ricinus olajtól hullik a szempillám? (lent! )

Figyelt kérdés
Használom ezt a ricinus olajat ami hajra és szempilára is egyaránt jó.Nagyon bevállt meg minden kb..1 hónapja használom rendszeresen a szempillámon.Minden este felteszem reggel pedig lemosom..de azt vettem észre hogy az utóbbi pár hétbe kihullik pár szempillám,igaz nem sok de ez előtt nem volt ilyen problémám.Ez most az olajtól vagy vagy mitől lehet??
2012. ápr. 21. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. de ha erre gyanakszol,akkor ne használd egy ideig most. hagyd pihenni a szempillákat.
2012. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az olajtól lenne, de egyébként nem szabad minden este használni. Talán hetente 1-2 szer, hajnál is így van, legalábbis én úgy olvastam hogyha hajra minden hajmosásnál rakok, akkor az tönkre is teheti a hajat. Lehet, hogy szempillánál is így van. Egy kicsit hagyd abba az olajozást, és ha megint használni fogod, akkor se minden este használd majd. :)
2012. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van..:) Köszönöm válaszotokat.!:)
2012. ápr. 21. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
ricinust heti 1x max 2x szabad használni mert különben szárítja a hajat. ez a szempillánál is így van.
2012. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!