Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valakinek sikerült már az...

Valakinek sikerült már az ilyen tudományos szemüveg nélküli szemgyógyulás/látásjavulás?

Figyelt kérdés
Például az a módszer, távolról ráfókuszálsz egy szóra amit alapból elmosódottnak látsz, becsukod a szemed, elképzeled a szót többször is fehéren magad előtt, majd kinyitod, és 1-2 pillanatig tisztán látod a szót a külvilágban is, majd egyre tovább, aztán valahogy így javul a látásod...(valami ilyet olvastam) Én hiszek az ilyenekben, de szeretném megkérdezni, hogy valakinek sikerült már? Csak komoly válaszokat kérek!
2012. júl. 4. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a módszerrel nem hiszem, de kitartó és intenzív szemtornával lehetséges néhány dioptriát javítani.
2012. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy kitartó és intenzív szemtornával nem sikerült hosszú ideig, mert nem vettem észre hogy azzal is csak erőltetem a szemem. Most azt csinálom amit te is írtál, illetve közelbe és távolba fókuszálás váltogatását, tenyerezést, relaxációt, és ha minimálisat ugyan, már valamennyi javulást észrevettem.
2012. júl. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!