Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bekenhetem a szemem aloeverával?

Bekenhetem a szemem aloeverával?

Figyelt kérdés
Már egy hete be van gyulladva a szemem és hiába csepegtetek bele minden féle fertőtlenítő szemcseppet,nem használ és egyre csúnyább!Az alsó szemhéjam belső felén hatalmas gyulladás van,olyan mint egy hatalmas pattanás.Fáj,viszket, már nagyon idegesít! Mamámnak van itthon aloevera növénye,tudom,hogy nagyon jó gyulladásokra,de talán a szem kicsit más téma.Válaszokat köszönöm!!
2012. júl. 5. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tenném! A szemészeti készítményeknél az egyik legszigorúbban vett dolog a sterilitás. Amit leírtál az alapján egy antibiotikumos szemkenőcsre van szükséged, ehhez pedig receptre és orvosi vizsgálatra.
2012. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod mi van azon a növényen ami ártalmas lehet. Szóval csak úgy ne használd a szemedre, menj orvoshoz.
2012. júl. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de a szem nem az a terep, amin érdemes kísérletezni "mindenféle szemcsepp" használatával. Nem mindegy, hogy milyen a csepp, mindegyik más és más, el kell menni szemészhez, ő majd megmondja, hogy mit kell vele tenni
2012. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az FLP activatorát csepegtettem a szemembe. Viszont csak ORVOSI vizsgálat és konzultáció UTÁN!

Nekem nem ilyen problémám volt. Azon segített.


Mielőtt még tovább csinálod ezt a butaságot menj orvoshoz!

2012. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az sztem belső árpa, és azt ki kell műteni... nekem is volt
2012. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!