Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tudok csinálni?

Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Kontaktlencsém van, és tegnap reggel erőspaprikát ettem. Amikor órákkal később be akartam rakni a kontaktlencsét, már teljesen kiment a fejemből... Akkor is megmostam a kezem rendesen persze, de a paprika nem ment le a kezemről. A lényeg hogy, rohadtul csípett, szóval a másikat meg se próbáltam berakni. Tegnap nem is használtam, és reméltem, hogy egy nap alatt "leázik" róla. Amikor ma megint be akartam rakni az egyiket persze sikerült, amihez tegnap nem értem hozzá, de a másiktól azt hittem meghalok... Szóval ezt ki kéne dobnom? Csak mert ez havi lencse, és csak egy hete cseréltem... Vagy van valami módszer?

2012. júl. 10. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer velem is előfordult. A teljesen, minimum 3szor megmosott tenyerembe tettem a lencsét öntöttem rá folyadékot, és a másik kezem mutató ujjával óvatosan megdörzsöltem. Közben megmostam azt az ujjam, amivel dörzsöltem a lencsét, megfordítottam tiszta kézzel a tenyeremben és a másik oldalát is átdörzsöltem. Ezt kb. 3szor megismételtem és jó volt utána. Arról nem is beszélek, hogy a tokban lévő folyadékot is cseréld le, és a tokot is mosd át!
2012. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!