Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe van havonta a kontakl...

Mennyibe van havonta a kontaklencse folyadékkal meg mindennel együtt ami kell hozzá?

Figyelt kérdés
Még nem volt sosem ezért kérdezem.
2012. júl. 11. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 3 havisat kérek (három darab egy hónapos) és kapok hozzá diákkedvezményt így az 9500-, a folyadék: a kicsi 2500-, a nagy 4500. Nem olcsó mulatság de a folyadékot jó sokáig lehet használni, én van hogy 5 hónapig kibírom vele.
2012. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Folyadékon kívül mást nem veszek hozzá. Én netről rendelem, mert úgy sokkal olcsóbb, mint optikán keresztül. Neten egy akciós lencsét rendelek, ahol a folyadékot is ingyen adják hozzá, így mindösszesen 7600 -ba kerül. Erre rájön az 1500 forintos szállítási költség, de 9100 -al még kijövök 10 alatt így is.


Volt idő, mikor optikán keresztül rendeltettem, akkor jócskán 10 fölött voltam.

2012. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bibus26 ***** válasza:
Nekem optikában a 3 havi(6 db.)12ezer.Ehhez nem kell folyadék,mert éjjel-nappal hordható,havonta kell csak kivenni,nem minden este:)
2012. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a lencsék.hu-ról rendelem, 20ezerből kijön egy fél évre. Folyadékot 3 havonta veszek egy kicsit. 1500 alatt van az ára.

Én olyat veszek, amit nem kell kivenni naponta: Air Optix Night & Day.

Először menj az optikába és ha az a lencse jó, amit adnak, rendelj te is netről.

2012. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Huhh, nem tudom másoknak miért ilyen drága, talán valami speciális kell? Nekem normál mínuszos dioptriás van, netről rendelve 3 hónapra 5400 ft, nagy folyadék Rossmannból 700 ft. Más nem kell. Szerintem elég olcsó, megéri mindenképp. Sokszor van akció is, olyankor még ennél is olcsóbb.
2012. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami nekem van, az az egyik legdrágább. Azért, mert nem kell minden nap kivenni, hanem csak havonta cserélni.
2012. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg folyamatosan kontrollra kell járni és ha már egy picit is begyulladt a szemem ki kell dobni a lencsét. Csak a legjobb folyadékot használhatom, mindenféle fertőzést el kell kerülnöm. Glaucomás vagyok, de így hogy járok kontrollra minden oké és még kontaklencsét is használhatok! :)
2012. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hónapra 5400? Nekem 6 havi akciósan több mint 20 ezer (2 szemre együtt). Igaz, cylinderes, nem csak sima rövidlátós a lencsém.
2012. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!