Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért ilyen piros és eres a...

Miért ilyen piros és eres a szemem? 15/L

Figyelt kérdés
tudtok rá ajánlani valami jó szemcseppet vagy házi praktikát? mindig eres és szokott fájni is.. (nem dohányzik a családban senki és nem is vagyok allergiás)

2012. júl. 11. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál mostanában eleget aludni meg úgy rendes időben?

Én ha haza jövök olyan 4-5 fele buliból hiába alszok másnap este 5ig 6ig akkor is nagyon durván néz ki a szemem.


18/L

2012. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
65%
aludjál többet. Hidd el,akkor nem lesz piros és eres. :)
2012. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a gyógyszertárba és kérj szemcseppet, általában nagyon segítőkészek szoktak lenni. Valami szimpatikus nőt kérdezz meg. Nem lehet hogy sokat gépezel? Nekem amiatt szokott lenni ez. Én egyébként Visine-t használok rá.
2012. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is elég, ha sokat nézed a monitort.
2012. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

bulizni nem szoktam és legkésőbb kb éjfélkor fekszem így nyáron, suli időbe nyilván hamarabb.. olyankor nem is alszok eleget, de most h nyár van, sokat alszok :)

a szemcseppet kipróbálom azt hiszem, köszönöm szépen:)

2012. júl. 12. 14:33
 6/8 anonim válasza:

nekem is hasonlo a problémám,azzal a különbséggel,h már tél óta fent áll a dolog. vtam többször is szemésznél,elvileg semmi gond, vmi allergia lehet,háziorvos szerint poratka,kaptam rá gyogyszert,az hatásos,de akármennyi szemcseppet próbáltam (allergiás szemcseppek,visine) semmit sem érnek,egyedül az iridina használ vmit ideig oráig... de az a legfurcsább,h reggelre teljesen bepirosodik,aztán lassan tisztul a helyzet,de messze van a normálistól...

akinek vmi tippje,tanácsa lenne megköszönném

2012. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem nem új a dolog bocs ha félre érthető volt kiskorom óta eleve ilyen eres a szemem :) szóval biztos nem betegség vagy allergia, hosszútávú megoldást szeretnék :)
2012. júl. 18. 19:47
 8/8 anonim válasza:

Akkor nemtudom :)

Sztem mindenképpen menj el szemészhez,lehetőleg magán rendelésre. Alaposan megnéz mindent, lehet h csak a látásod rossz és az erőlködéstől van ez...

2012. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!