Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez lehet szemprobléma?

Ez lehet szemprobléma?

Figyelt kérdés

Már 4 napja kb naponta 3x megfájdul a fejem szemem tarkóm (igazából nem tudom pontosan meghatározni) de csak ilyen 15 percre max aztán teljesen megszűnik.

Azt is tapasztalom hogy ha nagyon oldalranézek megfájdul a szemem és olyan mintha belülről fájna, jól látok vele ugyanúgy ahogy eddig, szemüveges sem vagyok és külsőleg is rendeben van a szemem, viszont kicsit megijedtem most.

volt olyan nap h számítógépre nem néztem és napközben megfájdult, volt olyan h 4órát gépeztem és nem éreztem semmit.


2009. júl. 13. 23:30
 1/2 anonim válasza:

szerintem lehet hogy sokat gépezel, ezért is fájhat a szemed, nekem is ugyan ez a problémám!!

vagy az erős fényektől is lhet ez

vagy ha vmiért megerőltetted a szemed

2009. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A számítógéptől csak rövidtávú problémáid lesznek, amik pár óra nemgépezéssel, vagy egy kiadós alvással kivétel nélkül elmúlnak.


Nem tudom mi bajod lehet, vérnyomás, nem eszel, iszol eleget, vagy a megfelelő kajákat, tehát nem feltétlenül szemprobléma, de valószínű. Menj el a szemészetre és vizsgáltasd ki magad, ha nem múlik el a napokban.

2009. júl. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!