Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fiúk! Ez egy elég szokatlan...

Fiúk! Ez egy elég szokatlan kérdés de remélem tudtok rá normális válaszokat adni majd?

Figyelt kérdés
Azt akartam hogy ti mit szoltok egy heterókromiás lányhoz( egyik szem zöld másik barna) de nemis olyan feltünöen csak 1-2 méter távolságba látszik és más minden rendben van a rajta. Ez már kizáró ok lenne nálatok? eszetekbe se jutna járni vele vagy nem érdekelne ..?
2012. júl. 19. 22:23
 1/5 gelazso ***** válasza:
ez egyáltalán nem fontos. ha kedves akkor ez csak érdekesebbé teszi
2012. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
stílszerűen... látni kéne
2012. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, csak annyit szeretnék mondani, hogy a lelkemet eladnám, hogy felemás színű szemem lehessen ;) Gondolom, magadról írtál, nehogy azt hidd, hogy ez kizáró ok lehet! Az emberek többségének tetszenek a különleges szemek, tudod, a lélek tükre :)
2012. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Képet:D

Amúgy ez inkább tetszeni fog másoknak... mivel érdekes. Miért lenne ez kizáró ok?

2012. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszene :)
2012. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!