Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós babám anyatejes. Ma...

4,5 hós babám anyatejes. Ma már 4x kakilt, semmi szokatlan nincs a kakin, csak zöld, de úgy tudom hogy ez normális. Kis mennyiségek, de a popsija már piros. Elvigyem orvoshoz, vagy nem szükséges? Étvágya van, jókedvű.

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is anyatejes de nem volt zöld a kakink soha...szerintem vidd el orvoshoz. Max megnyugszol hogy nem beteg.
2009. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az en babam is 4,5 honapos, anyatejes, es nalunk is elo szokott fordulni a zold kaki. Semmi gond nincs vele. Nalunk 1 het zold kaki utan is azt mondta a doki, hogy ez normalis jelenseg. A piros popsi meg lehet a sok kakitol. Etvagya van, jokedvu, tehat jol van. Egyebkent nalunk is a porondon van a higabb, zoldes kaki, de szerintem a foga mocorog neki.
2009. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezen az oldalon azt olvastam,hogy a zöld kaki a túletetéstől fordulhat elő.
2009. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!