Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha veszek egy hónapig használh...

Ha veszek egy hónapig használható kontaktlencsét, akkor egy hónap múlva mindenképp le kell cserélni, vagy 30 használati nap után? (mivel nem minden nap használnám)

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 11:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Természetesen én sem arra gondoltam, hogy hónapokig hordom úgy, hogy a 30 alkalmon belül maradjak :D

Mivel a nyári szünetben vannak napok, mikor itthon vagyok egész nap, így nem a hét minden napján, hanem egy héten csak 4-5 napon használnám. Csak nem fogalmaztam elég konkrétan, bocsi :)


Tehát ha 30 alkalommal használom, egy-két nap kimaradással, akkor egy hónapnál azzal a bizonyos „egy-két nap kimaradással” tovább viselhető, igaz?

2012. júl. 25. 17:11
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, de ha egy ideig nem hordod, akkor azért egy-két naponta cseréld a folyadékot, amiben van.
2012. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!