Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szememnél van egy anyajegy...

A szememnél van egy anyajegy hogyan lehetne levetetni melyik lenne a tanácsos?

Figyelt kérdés
voltam bőrgyógyásznál mert azt hittük a szüleimmel hogy szemölcs és leakartuk vetetni de kiderült,hogy anyajegy nagyon zavar de anyum nem engedi hogy levettüsk mert hogy még változóba van az arcom és elhúzódik heg a bőrgyógyász sem ajánlotta 18éves koromig..de csak 16vagyok és szemüveges kontaktlencsét se merek venni mert félek hogy ez miatt kigúnyolnak:/
2012. júl. 23. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
zavar a látásban? mert ha nem akkor kibírod még azt a 2évet. Ha meg olyan bunkó haverjaid vannak,hogy kigúnyolnak akkor válts ismeretségi kört.
2012. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az anyukád nem jól tudja, le lehet vetetni.

Én kozmetológus rendelőbe járok évente egyszer-kétszer, hogy minden kinövést leszedjen, amit lehet, általában égeti vagy fagyasztja, ott a székben ülve megcsinálja, egyszerre 40-50-et is leszed 20-25 perc alatt.

De még 2 másik megoldást is tudok. Viszont ezt csak télen szabad csinálni különösen az arcon, mert az új bőr teljesen világos, és akkor foltos lesz az arcod, ha napsütötte állapotban csinálod ezt.

2012. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezzétek meg egy másik bőrgyógyász véleményét is.

Annyit már nem változik az arcod, nem is értem.

Ha meg eddig nem volt ott, vagy nagyon halvány lett, és hirtelen növekedésnek indult, az meg lehet, hogy jobb lenne, ha nem lenne az arcodon.

A házipatika.com-on is vannak orvos válaszol rovat, nekik is írhatsz.

2012. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy kiskoromba kezdett növekedni mondjuk most nem nő se semmi de én szépséghibának tartom..a léezerre gondoltam de nemtudom mennyibe kerül meg szemnél:s
2012. júl. 23. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell a lézer, mert amit írtam, simán leszedi, mondom, nekem alkalmanként 40-50-et szed le, ami 5-8 E Ft-ba kerül összesen.

De ha ragaszkodsz a lézerhez, akkor keress olyan állami szakrendelést, a délpesti kórházban van állítólag, de biztos több helyen is van, nyomozni kell.

Nem is értem, miért szenvednek ezen emberek annyit, amikor olyan elterjedt ennek az orvoslása.

2012. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!