Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek mitől lehet, hogy...

Szerintetek mitől lehet, hogy gyakorta véres a szemem fehér része? A bal erősebben, mint a jobb? S a bal szemem alatt néha tic-ezik is. Érdemes beméretnem optometristánál? Lehet, csak szemüveg kell?

Figyelt kérdés
Voltam februárban (akkor kezdődött) szemészeten, az orvos azt mondta, csak táli allergia, használjak szemcseppet, ha nem javul, ír fel műkönnyet. Nem vészes, de azért szükségem van szemcsepp használatára napi 1x-2x. Most voltam vérvételen, holnap tudom meg az eredményt. Csináltattam allergia vizsgálatot vérből, mert a sima szúrásos nem mutatott ki semmit. VÉrből sem mutattak ki semmit. Eddig nem volt bajom vércukrommal, vesémmel sem. Lehet, hogy a sok számítógép? Nem gondolom, mert volt hogy napokig nem ültem előtte és akkor is kicsit véres volt. Nem bevérzés szerű, hanem hajszáleres.
2012. aug. 5. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
magas vagy ingadozó vérnyomás
2012. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekes, mert van itthon vérnyomás mérőnk és rendszerint normális 120/75-130/75 közt van.
2012. aug. 5. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez a probléma, de nem tudják megmondani mitől lehet csak találgatnak. Voltam szemészeten minden rendben volt, nem vagyok allergiás semmire, a vérnyomásom meg kifejezetten alacsony általában 110/60.

Vérvételeken is minden rendben volt, így tényleg nem tudom mi okozza mert még a gépezésre se foghatom, csak 2-3 órát használom a számítógépet egy nap.

Ha megtudsz valamit ezzel kapcsolatban örülnék ha megosztanád!

2012. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!