Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legyőzni az...

Hogyan lehet legyőzni az állandó önsajnálatot? Maximalista vagyok és idegesítenek nagyon a testi hibáim (szemüveg, fehér bőr -striás is-, fogam is lehetne fehérebb, rendezettebb, kis gerincferdülés. Stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell kezdeni valami értelmeset csinálni,munka,tanulás,és akkor nem marad az embernek ideje baromságokra.
2011. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozol gyűjts hogy tudjál venni olyan szemüveget ami jól áll esetleg kontaktlencsét, menj el szoláriumba ha napozni nem akarsz, pár alkalom és szép színed lesz, a striákkal sajnos nem lehet mit kezdeni (én magam is próbálok beletörődni..), most a fogad akár több mint naponta 2×, vegyél olyan fogkrémet ami másoknak bevált, vagy kérdezd meg a fogorvosod ő mit ajánl, a gerincferdülést lehet gyógyítani, ha másra nincs időd esténként pár gyakorlatot végezz el ami erre jó, és mindig tartsd egyenesen magad. A fogak meg nem gáz nem kell tökéletes fogsornak lennie, ha nem olyan vészes akkor nem kell parázni :)
2011. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan nézegesd meg az embereket a strandon, és rájössz, hogy mindenkinek vannak hibái, ha mégsem lennének, majd az öregedés tesz róla. Ez a maximalista hozzáállás be kell lásd, hibás.
2011. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
23:41 jah, kb semmire nem marad ideje... ez sem megoldás
2011. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ezek a dolgokat ti nem is vennétek észre rajtam, csak én fújom fel. Maximalista vagyok, ami néha idegesítő.
2011. júl. 15. 21:12
 6/8 EszterFee válasza:

Felejtsük el mindenkit!! Ne törődj senkivel!

Állj a tükör elé meztelenül és mond ki 50x szeretlek, közben nézd a tested, a lábad meg mindenhol.

Ezt 60 napon keresztül reggel és este!

60 nap múlva várom válaszod !

Üdv

2011. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek mind megoldható problémák,kivéve a striát.Az nem tüntethető el műtéttel sem.

Akkor vegyük sorban.

-kontaktlencse

-szolárium

-fogfehérítés

-fogszabályzó

-gerinctorna

Nincs neked ennyi gondod igazából csak egy nagy.A lustaság.

2011. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazándiból nincs is semmi bajod. Csak te fújod föl, unalmadban. Menjél férjhez. És mindjárt kapsz még egy kis gondot. Egyébként hol élsz te? Az északi sarkon? Hogy a legmelegebb nyárban azon nyafogsz, hogy fehér a bőröd? Talán napozzál kicsit. Persze ne annyit, hogy egyszerre bepótold a májustól mostanáig eltelt időt. De azért valamennyi nap még lenne hátra.
2011. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!