Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nektek mi vált be jobban a...

Nektek mi vált be jobban a proclear, vagy a biofinity?

Figyelt kérdés
Vagy akármilyen coopervision termék? mert kaptam egy 20%os engedményt cooper vision kontaktlencsékre.

2012. aug. 6. 11:08
 1/3 cskdl válasza:
A biofinity nagyon jó lencse, magas az oxigénáteresztő képessége és nagyon kényelmes (nekem), én évek óta ezt használom, a proclear olcsóbb, alacsonyabb az oxigénáteresztő képessége. Mivel egyébként a biofinity sem drága lencse a kategóriáján belül, én inkább azt ajánlom. Persze hallani emberekről, hogy nekik nem jöttek be a coopervision lencsék, ez megtörténhet nálad is, persze bármelyik másik gyártó termékével is. A görbületre is figyelj vásárláskor.
2012. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja ugy értem, hogy optikába kaptam 20 %os kedvezményt coopervision termékekre, majd az orvossal beszélek, csak körülnéztem, hogy melyik lenne a legjobb, de az orvos dönt ugy is
2012. aug. 8. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A lényeges különbség a kettő között, hogy a Proclear "hagyományos" szilikon lencse, míg a Biofinity szilikon-hidrogél. A legtöbb embernek a szilikonos jobb, mert sokkal jobb tulajdonságai vannak, de én pl. csak a sima hidrogélt (Acuvue 2) bírom hordani, hiába rosszabbak a tuladjonságai.
2015. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!