Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Éppen napozás közben vettem...

Éppen napozás közben vettem észre hogy valami úszkál a bal szememben. Azt olvastam hogy mindenkinek ott van csak aki egyszer észreveszi az aztán akaratlanul is figyeli. Nos nem lehetne valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
Még csak 14éves vagyok. Nem szeretnék üvegtesti homállyal bajlódni. Fejben kéne valami visszaállni hogy ne figyeljek rá. Olvastam hogy antioxid talán jó rá. De esetleg még valami tanács? Köszönöm.

2012. aug. 11. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet kapni gyógyszertárban ilyen szem mosó gyógyszert (nekem flexelés után írta fel a doki, hogy kihozza a fémszilánkot és azóta nekem ez a problémám is megszűnt)

amúgy ez talán azért jön elő mert keveset könnyezel!

2012. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ilyesmi van
2012. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Írtam üzenetet.
2012. aug. 11. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy pár éve

1-2 hétig idegesített aztán eltűnt vagy nem tudom mi lett vele de azóta már nem látok olyan kis mozgó homályt

2012. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!