Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki segítsen! Belement egy...

Valaki segítsen! Belement egy bogár a szemembe és feltapadt a szemhéjamra! Hogy szedjem le?

Figyelt kérdés
Teljesen kidörzsöltem a szememet és kiszáradt! Annyira fáj, valaki!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 21. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Orvos:S
2009. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nemkell azt dörzsölni. ha elég bátor vagy, akkor nyúlj be újjal. én a szempillákat szoktam így kiszedegetni. odateszem az újjam, és jobbesetben felragad rá.


ha meg nem, akkor csukd be a szemed, és csukott szemnél, az újaddal pedig masszírozgasd lágyan lefele a bogarat.

2009. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
fültisztitó pálcikával szedd le.. én a pudert szoktam így :$
2009. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de nem akar mozdulni!! Már mindent megpróbáltam!! Ki van száraDVA ott is a szemhéjamnál és lehet h azért nem jön le??
2009. júl. 21. 22:19
 5/16 A kérdező kommentje:

nem akar rátapadni a pálcikára sem!! A kiszáradástól sztetek?? Ha cseppentek bele akkor utánna megpróbálhatom??

Nagyon fáj!!

2009. júl. 21. 22:21
 6/16 anonim ***** válasza:
cseppentsél. az nemfog fájni.
2009. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és utánna jó lesz??
2009. júl. 21. 22:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Remélem van valaki a közeledben, aki segithet. Erős fénybe kellene állni, a szemet a mutató és hüvelykujjal szétnyitni amennyire csak lehet, és megpróbálni minél mélyebben lenézni, ekkor látható a szemhéj felső része, ha ott van, óvatosan tiszta zsebkendővel le kell törölni. Ha nincs, akkor ugyanaz a mozdulatsor, mint az előbbi, csak most magasan fel kell nézni, ekkor lehet látni az alsó szemhéjat, onnan is ugyanúgy ki lehet törölni. Igyekezz ne dörzsölni, ha nincs benne semmi, de továbbra is nagyon fáj, enyhe kamillás oldattal ki lehet öbliteni, ha bepirosodott, és kicsit dagadt, az azért van, mert agyonra dörzsölted, ha dagadna menj orvoshoz minél előbb!
2009. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem megy..annyira sszáraz ott hogy nem tapad rá semmire!! Mit tegyek???
2009. júl. 21. 22:28
 10/16 anonim ***** válasza:

a fültisztitópácikás vagyok..

morbidul hangzik szerintem, de szemöldökcsipesszel szedd ki akkor :S de csak ha nem parázol be! és legyen vki a közeledbe :S

2009. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!