Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül egy szemvizsgál...

Mennyibe kerül egy szemvizsgálat (például az Ofotértben)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahova én szoktam menni, ott 3000 Ft egy vizsgálat (nem Ofotértba), de ott orvos vizsgál, nem optikus. Lehet, hogy van ahol csak 2500 Ft.
2012. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
A debreceni, Kálvin téri Ofotértben szemüvegvásárlásnál ingyenes, anélkül 5000Ft. Nem tudom vn-e különbség üzletek között, szerintem nincs, de sose lehet tudni :) Szerintem úgy jársz a legjobban ha elmész egy rendelőintézetbe, ott orvos vizsgál meg, alaposabban, komolyabb gépekkel, és még fizetni sem kell érte.
2012. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es:


Ha jól megnézed a szalonok kirakatait, ott ki van írva az ablakra, hogy ki(k) vizsgál(nak). Sok optikai szalonban orvosok végezik szemvizsgálatokat (főleg a függetlenekben), többek közt olyanok is, akik reggeltől kb. 3-ig a kórházakban dolgoznak. Ezeken a helyeken is ugyanúgy van komputeres szemvizsgáló, szemfenékvizsgáló, szemnyomásmérő, mint az állami rendelőkben. Ha csak valami szembetegség miatt mész oda (vagyis nem szemüveget csináltatni), akkor ezért ott is ugyanúgy meg tud vizsgálni. A különbség jóformán annyi lehet, hogy az esetleg szükséges szemcsepp/krém receptjét kézzel írva állítja ki, ha nincs a vizsgálóban számítógép.

2012. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második sor eleje: "végzik a". Androidos gépen írtam és nem vettem észre, hogy rosszul írtam.
2012. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szemüveg miatt megyek, de úgy gondoltam, hogy viszek magammal keretet. :S Szerintetek melyik éri meg jobban? Ha viszek egy keretet és fizetek a vizsgálatért, vagy ha nem fizetek a vizsgálatért, de az Ofotértben vásárolom meg a keretet? És tényleg ilyen drága egy szimpla vizsgálat...?! Ebben a lencsék ára még nincs is benne?
2012. aug. 30. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!