Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy lát az aki kancsal?

Hogy lát az aki kancsal?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban kancsal voltam, de attól még rendesen láttam. Nekem megműtötték, de műtét óta például rosszabbul látok rá.

Ismerek olyan sebészt, aki kancsal és sebész és nagyon jó tapasztalatokat hallottam róla.

2012. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik szeme elnyomja a másikat, ezért nincs térlátása.
2012. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem 3 éves koromban megmütötték a bal szemem mert befelé kancsalitottam. Az ota is szidom a dokit mert a bal szememre nem látok és most kifelé kancsalit és nem lehet helyre hozni csak egy plasztikai mütéttel de látni akkor sem fogok vele. :(


UI.: Még mindig emlékszem az egész mütétre pedig már 21 éve volt. Az érzéstelenitöt a jobb szemembe adták és a bal szemem mütötték..... :( Ha elég idös lettem volna meg sem engedtem volna hogy meg mütsenek. :(

2013. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!