Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Volt már közületek olyan, aki...

Volt már közületek olyan, aki az egynapos lencsét 3 napig hordta?

Figyelt kérdés

nem leszidást kérek

2 napig szoktam, mert az orvosom azt mondta, hogy így legalább nem kell annyit venni és sokan csinálják így


viszont most nincs már lencsém, és 2 napig már volt a szememben, de holnap fontos megjelenésem van (esküvő, de persze nem az enyém, hanem a nővéremé) nem akarok az esküvői képeken szemüvegbe lenni

szerintetek egyszeri alkalommal lenne valami baja a szememnek?

FONTOS LENNE


2012. aug. 31. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

hát figyelj, ez a te döntésed. lehet, hogy nem lesz semmi baja a szemednek, de az is lehet, hogy sok lesz már ez a 3 nap és begyullad. 50-50 %

én a helyedben már nem tenném be, de ha még kényelmes, akkor talán megpróbálhatod. és máskor figyelj nagyon, hogy mindig legyen új lencséd.

2012. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy egyik reggel beraktam és másnap nem vettem észre és dupla lencséztem. Attól semmi bajom nem volt. Szellőzésre ugyanannyi a viselését nem tudom.

Ha van tisztítófolyadékod vagy valami akkor vedd ki mosd le és nézd meg hogy mennyire pöttyös a lencse. DE szerintem nem lesz baja a szemednek.

2012. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!