Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » KONTAKTLENCSE GOND! SÜRGŐS!...

KONTAKTLENCSE GOND! SÜRGŐS! Ázott, de nem lepte el teljesen a folyadék, nem volt kemény, betettem, ez baj?

Figyelt kérdés
Szóval ázott éjjel a kontaktlencsém a folyadékjában, de nagyon habzott, és reggelre kevesebb maradt benne, és látszatra nem lepte teljesen el már a lencsét. Tudom, hogyha kiszárad, nem szabad újra berakni, de nem volt száraz egyáltalán. most benne van a szememben, nem lesz tőle bajom, ugye? Az egyik olyan mint mindig, a másik picit böki a szemem, de mondjuk ez nem feltétlenül ettől van. Vélemények? Inkább tegyek be újat?
2012. szept. 7. 10:17
 1/3 anonim válasza:
Nekem is van kontaktlencsém, és én is jártam már így. Szerintem nyugodtan használhatod, nekem nem lett tőle semmi bajom.Ha meg szúr, vedd ki és mosd át a folyadékkal,lehet hogy csak koszos :)
2012. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért bökheti, mert kiszáradt bizoonyos része. Én cserélném a helyedbe. Inkább bud el ezt az 1-t, mint hogy legyen valami bajod.
2012. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sose lepi el teljesen a folyadék. Nem tudtam hogy ez ekkora baj
2018. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!