Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ciki 26 évesen rózsaszín...

Ciki 26 évesen rózsaszín szemüvegben járni a szűrke hétköznapokon?

Figyelt kérdés
Egészen pici gyerekkorom óta kell a szemüveg, és használtam is, bár volt egy pár év, hogy nem. Enek részben anyagi okai is voltak, de egyébként sem voltam szemüveg párti, és sok mindent elkövettem kicsiként az ellen, hogy használnom keljen. Felnőttként volt aranyozott, barna, és kék keretem, de most az optikus, és aki velem jött is a rózsaszínt tanácsolta. Nem a sötét színeket. Mondjuk tetszik, és kényelmes is, de nem volt még a környezetemben rózsaszín kerete senkinek. Barna a hajam, és a szemem is.

#keretválasztás
2012. szept. 10. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

ÖÖÖ az enyém is rózsaszín. De nem az a mélyrózsaszín, inkább mályvás egy kicsit.

23 éves vagyok :D Amúgy a kerete nem igazán látszik, szépen tud illeni az arc színéhez. Barna hajam van és kék szemem.

2012. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ciki ha illik hozzád.
2012. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!