Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek való középiskolás...

Szerintetek való középiskolás 9-esnek rózsaszín bőrdzsekibe járni? 15/L

Figyelt kérdés
ki jár még közületek úgy? mert nekem csak olyan bőrdzsekim van és nem igazán láttam másnak. és nem akarom h nagyon megnézzenek,mert nem akarok a figyelem középpontjába lenni.
2011. okt. 9. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan mehetsz. egyik évfolyamtársamnak is volt rózsaszín dzsekije.
2011. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és nem néztek rá furcsán? 9-es volt?
2011. okt. 9. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg volt már neki 9-ben is, de nem néztek rá furcsán, mert olyan volt alapból a stílusa.
2011. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
éééértem. csak nálunk senki se jár bőrdzsekibe. én jobban örültem volna egy barnának de anyum nem vesz már.azt mondja ez van és kész :/
2011. okt. 9. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire rózsaszín. Ha ilyen pink csilivili Paris Hilton 2, akkor valószínű, hogy kinéznek.


Bár ez nem annyira színfüggő, hanem fazon, mit veszel fel hozzá stb.

2011. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan. Ha középiskolás vagy, akkor már nem vagy gyerek. Egyébként is, szerintem tud egy rózsaszín táska mások szemében menő lenni :-)


23/F

2011. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!