Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi okozhat rózsaszín foltot a...

Mi okozhat rózsaszín foltot a látáson?

Figyelt kérdés
A 6 éves húgom erős fényben rózsaszín, sötétben fekete karikaszerű foltot lát, ami eltakarja a látást. Mi ez?

2012. szept. 12. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fény éri és utána történik, lehet hályog.

A szemészeten megmondják! Go!

2012. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Megtudtátok már a foltok okát? Kb. ezer éve keresem a magyarázatot én is hasonló problémára. Én is sokszor vagy zöld, vagy sárga, vagy piros, vagy ciklámen színű foltot látok.mikor milyen, és van, hogy teljesen eltakarják az egyik szememen az egész látóteremet. Mintha rajtam lenne egy színes napszemüveg, amin alig látok át, de van, hogy úgymond összegyűlik egy helyre, akkor úgymond besűrűsödik, olyankor teljesen átláthatatlanná válik, de legalább ilyenkor a látóteremnek csak egy részét takarják el. Mikor mondtam a szemorvosomnak, nem tudott rá semmit sem mondani. Mondta, hogy többen is panaszkodnak ilyenről, de nem tudja az okát.:( A neten sem igen találtam még fórumot és cikket sem hasonló tünetekről.

A kislánynak is hasonló tünetei vannak?

2012. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!