Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki segítsen nagyon nagy...

Valaki segítsen nagyon nagy szükségem lenne rá! Már kicsi születésem óta kancsal vagyok. Elmentünk egy orvoshoz aki azt mondta már nem lehet műteni. De miért?

Figyelt kérdés

azt nem mondta hogy pontosan miért nem csak ennyit hogy már kinőttem abból a korból amikor műteni lehet a kancsalságot. 14 voltam akkor. De engem nagyon zavar, mert nem vagyok amúgy csúnya de ez olyan visszataszító és kellemetlen. Soha nem merek mások szemébe nézni emiatt.

Mit csináljak, hova menjek???


2009. aug. 4. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Másik szemészorvoshoz. Van olyan ismerősöm, akinek felnőttkorában műtéttek meg, nár bőven elmúlt 30.
2009. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ez ilyen pénzbe kerül? am szemüveget is hordok mert homályosan látok, nagyon kétségbe vagyok esve
2009. aug. 4. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, menj másik szemorvoshoz, mert felnőtteket is műtenek így. És igen, a műtét természetesen pénzbe kerül. Engem is megműtöttek, de én még csak 11 voltam. Kb annyira emlékszem belőle, hogy utána csak pépeset ehettem (ne kérdezd, miért), meg hogy teletömtek fájdalomcsillapítóval. De megérte!
2009. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, h szemklinikákon TB támogatással megcsinálják, max csak annyit "kell" fizetni, amennyit a dokinak szánsz :)

ajánlom a tömő utcát pesten

2009. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok, azt kifelejtettem, h esetleg azért mondhatta, mert ha gyerekkorban űtenek (olyan 5éves korig), akkor még javítható a 2 szem együttes látása, de az után már csak esztétikai szempontból műtenek, valszeg az ha nagyon rossz a szemed, akkor már az agyad "kitörölte" a képet és csak az egyik szemed használod, a másik csak besegít a látásban.

de valahol pedig azt hallottam, h 18 éves kor alatt nem műtenek(pedig de...), mert, hogy akkor még fejlődik a szem izma...remélem, tudtam vmennyit segíteni

2009. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem 9 évesen műtöttek, szintén borzasztóan kancsal voltam. Ijesztgették a szüleimet, hogy már nem fog rendbejönni, hogy a ballal is ugyanúgy lássak, max. csak szebb lesz, de semmi nem jött be ebből szerencsére, tökéletesen látok. És ez a 80-as évek végén volt,szóval ha akkor ment, akkor biztos hogy ma méginkább.
2009. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki a Tömő utcai klinikát javasolta,azzal én is egyetértek.Szuper dokik vannak ott,és mindent megtesznek.Nem kerül pénzedbe,szerintem keresd dr.Sényi Katalint,vagy prof.Süveges Ildikót azon a Sote szemklinikán.Nyugi,megoldják.
2009. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! De szerintetek teljesen megtudják csinálni hogy már soha ne legyek kancsal?? AtyaÚrIsten az nagyon nagyon jó lenne!!!!!
2009. aug. 5. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Sorstársam!
2010. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tényleg menj el egy másik szemorvoshoz. Akinél voltál az valószínűleg nem akart veled foglalkozni, nehogy elrontsa és perbe fogják. Nekem is volt már ilyen esetem. a doki szemtől szemben kijelentette hogy nem hajlandó arra, hogy megműtse.

Ajánlom Bp-n a Mária úti szemklinikát. Sok sikert:)

2010. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!