Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha szemüveg miatt csúfolnak...

Lonely girl11 kérdése:

Ha szemüveg miatt csúfolnak hogyan vágjak vissza?

Figyelt kérdés

Eléggé jó tanuló vagyok de nem stréber.

Szemcsi+ jó tanuló=csúfolandó

Mit mondjak nekik ha ugatnak?



2012. okt. 3. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vágd őket orrba...
2012. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy minden okos embernek van szemüvege. Ha nincs, előbb-utóbb lesz. :)


Ha sokat csúfolnak, kérj segítséget a szüleidtől és az osztályfőnöködtől. Én azt tettem.

2012. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kurv@ @nyátokat ostoba díszb*zik.
2012. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

inkább hagyd figyelmen kívül, engedd el a füled mellett a beszólásokat. ha azt látják, hogy lepereg rólad, akkor egy idő után abba fogják hagyni. (remélhetőleg)

szerintem vagy annyira értelmes, hogy nem süllyedsz le a szintjükre, hogy te is beszólogass nekik.


egyébként nem értem, hogy miért kell bárkit is csúfolni azért mert kicsit más mint ők (akár szemüveg, akár öltözet, ízlés, és még sorolhatnám). annyira undorítódolognak tartom ezt. abba nem gondolnak bele, hogy ezzel a másik személyt megbántják, mert ők csak röhögnek... persze ha ők lennének a csúfolódásnak a tárgyai akkor csak pislognának, hogy hoppá ez mégsem olyan jó buli...

2012. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

nem kell visszavágni, elég ha magadban nevetsz, ha arra gondolsz, mi lesz belőlük 10-15 év múlva...


avagy hogy szólítják a kocka strébert 25 felett?

"igen főnök"

2012. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ó hidd el, láttam már igaszán nyomorék lelkű embereket is fontos pozíciókban. az más kérdés, hogy manapság inkább a protekció határozza meg.

és hogy képzeled el a "kiállni magáért" dolgot? lesüllyed a szintjükre elkezd visszaszólogatni meg balhézni? az ilyen emberek nem hallgatnak a szép szóra, szerintem azt te sem gondolod komolyan.

2012. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
attól hogy valaki nem hagyja magát nem lesz primitív vagy erőszakos szerintem igenis szóljon vissza nekik
2012. okt. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

mert ha visszaszól az nem primitív...

primitív emberekkel csak primitív nyelven lehet beszélni. szerinted miért létezhet háború a 21. században, és miért nem filozófiai vitákkal döntik el kié legyen egy terület?

2012. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elmés visszaszólásoktól még nem lesz primitív. Ha pedig hagyja magát, csak annyit ér el, hogy örökre a hierarchia legalján marad.
2012. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

és milyen elmés visszaszólásokra gondolsz? semmi értelme

egyrészt ha valakit beskatulyáztak már, akkor nehéz kitörni abból a szerepből.

másrészt akinek nincs esze az nem fogja díjazni az elmés visszaszólásokat. habár ez elég abszurd hogy ma még a 21. szban ilyen is létezik, hogy valakit a szemüvegért szólnak le. nem a szemüvegével van a baj, csak bele akarnak kötni valamibe. vannak emberek akik folyton tesztelgetik, hol a határ.

2012. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!