Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő míg az Ofotértbe...

Mennyi idő míg az Ofotértbe megcsinálnak egy szemüveget?

Figyelt kérdés
Szombaton rendeltük meg az új szemüvegem lencsével, és még mindig nem jeleztek h készen lenne. Eddig más optikába csináltattam, de ott 3 nap alatt mindig készen volt a szemüvegem, pedig a lencsét Pestről rendelték..!Aki már csináltatott ofotértbe mennyi idő után kapta készhez a szemüvegét?

2012. okt. 4. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Max. másnapra kész.
2012. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HudsonHawk válasza:

Szia : )


Én tegnap rendeltem szemüveget, egy hétre (jövő csütörtökre) ígérték

2012. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 HudsonHawk válasza:
Csongrád megyei ofotért
2012. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
wow, 1 hét??aszta..akkor a hétre már nem is várom!ha ezt tudom, előre más optikába megyek :/ azért köszi a választ!
2012. okt. 4. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
én is most csináltattam szemüveget az OfotértbaN, kerek 1 hét alatt lett kész. túléltem. és még csak nem is volt olyan drága.
2012. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HudsonHawk válasza:
Végül is 6 nap alatt készült el
2012. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Nekem kb 2 hetet mondtak most. Nem értem hogy mi rajta olyan sürgős? Ha előbbre kell akkor előbb kell bemenni megrendelni.
2014. jún. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!