Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől dagadt be ilyen durván...

Mitől dagadt be ilyen durván a szemem?

Figyelt kérdés

Tegnap este a szemem sarka, nem a belső hanem a külső elkezdett isznyatosan fájni, reggelre az egész szemhéjam 3-szorosára dagadt, kicsit olyan érzés mintha be lenne vizesedve. Soha nem volt velem még ilyen nem tudom mit kell tenni ilyenkor, viszont minden pislogás egyre jobban fáj és már egyre rosszabbul látok ki rajta. Orvoshoz csak akkor megyek ha muszáj, nem bírom ha a szememhez nyúlnak.

Tünetek szóval: nem piros, a színe nem változott, a szemhéjam 3-szorosára dagadt, és nagyon puha, mintha víz lenne benne.

Sürgős válaszokat kérek!



2012. okt. 7. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem ütötted be a zongorába?
2012. okt. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen zongorába? :D
2012. okt. 7. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj elmenned orvoshoz, mert csak receptre kapsz olyan szemcseppet, vagy kenőcsöt, ami jó rá.


Nem csípett meg egy pók, vagy szúnyog? Az is okozhat ilyet, tegyél rá hideg vizes borogatást és ha nem múlik holnap reggel menj el a szemészetre.

2012. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szemhéj éppen úgy ,mint más szövetek többé -kevésbé látható,rendellenes folyadék -visszatartás helye lehet. A szemhéj ilyenkor megduzzad.

Tünetek: A dagadt,duzzadt,vizenyős szem arra utal,hogy folyadék szaporodott fel a szemhéjakban.

Okok:Lehetséges ,hogy a szemhéjödéma csak az egyik tünete a szervezet általánossá vált beszűrődésének (pl vese vagy szívelégtelenség miatt.),de az is lehet,hogy kizárólag a szemhéjakra korlátozódik egy trauma vagy egy rovarcsípés következtében.

A vizenyős szemhéjduzzanat oly mértékű lehet,hogy akadályozza a látást is.

2012. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
45%
Nem szerintem egyik se . Nekem is szokot ilyen lenni ezt árpának hívják és kenôcsel lehet rajta segíteni teljesen elmúlik kb.1/5 nap alatt :-D Sok sikert:-D
2013. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia...tegnap ota nekem is be van dagadva a szemem..este ugyan igy ereztem..delutan nem mindig olyan csunya. De igazabol nemis olyan hatalmas a duzzanas..de a pislogasok fajnak... :( nem tudom mitol dagat be en nekem meg ilyen nem volt... !! Segitcs neked mivel mult el??
2017. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!