Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pár napja MIGRÉNES fejfájásom...

Pár napja MIGRÉNES fejfájásom volt, azóta homályos a látásom és szédülök. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok a frontokra, főleg a hidegfrontra.A múlt héten annyira fájt a fejem,hogy azóta szédülök és homályos a látásom.A nagyon erős fejfájás miatt lehet ilyen sokáig a szédülés és a homályos látás. Ritkán, de volt már máskor is hasonló, de akkor is nagyon megszenvedtem. Sajnos nem emlékszem,hogy mitől és mennyi idő után múlt el. Irjátok meg tapasztalatotokat,ha voltatok már ilyen helyzetben.

2012. okt. 8. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A migrénes fejfájás együtt járhat homályos látással és szédüléssel és az időjárási frontok pedig előhozhatják a migrénes fejfájást.

Nekem fiatal koromban voltak gyakran migrénes fejfájásaim, de csak erős görcsös fájdalom jelentkezett, szerencsére homályos látás nem, csak néha egy kis szédülés. Engem elküldtek fejfájás ambulanciára, ott kaptam gyógyszert, amitől jobb lett. Aztán már nem szedtem, mert a házi orvosom szerint rá lehet szokni. Jó, mi?:)

De amikor terhes lettem, szültem, akkor és azóta nagy mértékben lecsökkentek a fejfájások, így már inkább csak néha vannak és elég rá egy szimpla fájdalomcsillapító.

2012. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Migrén okozhat látászavart és szédülést.Nekem inkább hányingert okoz.Hideg vizes borogatás a fejemre, pihenés, fájdalomcsillapító és elmúlik.
2012. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, voltam/vagyok. Nyakad nem fáj?

2012. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Az is lehet, hogy az izmaid le vannak tapadva, és ezért.

2012. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak:Valójában előtte éjjel semmit nem aludtam,mer begyulladt az achillesin,akkor meg azt nem tudtam rendesen mozgatni.Az enyhült az arra való gyógyszerre, a fent leírtak meg erősödtek. Már teljesen készen vagyok,most még azt is érzem,hogy a szemem is szárazabb a szokásosnál.
2012. okt. 8. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Menj el a háziorvoshoz és kérj egy beutalót neurológiára!

Én is nemrég voltam, nekem csináltak nyaki röntgent is! Továbbá elküldtek masszázsra, hogy az izmokat a nyakamban fellazítsák. Meg mennem kellett szemészetre is, ahol megvizsgáltak jó alaposan, illetve azt mondta a szemész, hogy hogyha számítógéppel fogok dolgozni, kelleni fog egy enyhe szemüveg is.

2012. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!