Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Eddig az Ofotértban vettem...

Jonel kérdése:

Eddig az Ofotértban vettem kontaklencsét, összesen egyszer, fél éve egy 6 havi adagot. Szeretnék váltani, mert elég drágának tartom. Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

A netes árakat nézegettem főleg, sokkal olcsóbbnak tartom őket, szeretnék egy netes boltba "beszokni". Melyikben vásároltok ti? Megbízható-e? Fontos, hogy elég durva a diopriám az átlaghoz képest, -5.50, és -4.75. A márka számomra mindegy, eddig iWear-t használtam, az volt akciós, mikor megvettem az első dobozokat. Havi lencsét szeretnék, ha valami infót nem írtam volna le, szóljatok, pótolom.

Előre is köszi!



2012. okt. 10. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Görbület? Átmérő? Lencse anyaga? Nem mindegy.

Az én lencsém itt a legolcsóbb: [link]

Ezek is jók:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azokat hol nézzem a dobozon? Vagy kérdezzem meg az orvostól?
2012. okt. 10. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:

A dobozon megtalálod az adatokat.

A görbület 8 egész valahányas vagy 9-es.

Az átmérő pedig 14egész valahányas. De simán megtalálod a dobozon ezeket az adatokat.

2012. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindkét szem 8.6-os görbületű, és 14.0-ás az átmérő.
2012. okt. 10. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor már csak annyi dolgod van, hogy megnézed a linkelt oldalakat és olyan lencséket keresel, amelyek 8,6-os görbületűek. Az átmérő nem szokott annyira számítani, mert nagyon pici eltérés van csak a lencsék között. De azért, ha lehet, akkor olyat nézz, mint a mostani. A dioptriákra pedig figyeljél.
2012. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A te szemedre pont jó a Biofinity. Én ezt használom. a lencsék.hu-n kb 6000ft 6db.
2012. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Biofinity-t rendeltem. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2012. okt. 11. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:
pont ugyanolyanok a szemem paraméterei mint neked, egy hónapja használok biofinityt eddig az egyik legjobb. a másik ami nekem bevált az air optix aqua, de mivel közel azonos árban van a két márka, és a biofinitynek 48% a vizáteresztő képessége az air optixnak meg 33% ezért inkább azt választottam, de érdemi különbséget nem veszek észre rajtuk.
2012. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!