Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik vitamin erősíti a...

Melyik vitamin erősíti a szemünket, látásunkat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Jó étvágyat!!!!

2012. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem hogy az A vitamin.
2012. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En a DM-ben veszek kapszulat a szemre,amiben minden benne van,lutein is,van olcsobb is sajat marka,lattam egy ujat,az javitja az ejjeli latast is.
2012. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SchViktor válasza:
Elsősorban az A-vitamin és az első hozzászólásban ki van fejtve szépen, hogy mit érdemes fogyasztani.
2012. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lutein, A vitamin (Béta karotin)
2012. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Faint válasza:
Én G3-mat szoktam naponta egy kis pálinkás pohárból inni,NuSkin-nél tudod megrendelni.Vitamin+segít a szemen,és a reggeli aktiválódásban remélem segítettem (y)
2012. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nehogy ilyen vitaminbaromságokat egyél.erdei áfonya a legjobb erre a célra.és javitja az éjszakai látást is .
2012. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Vitaminbaromság?!

Értelmezzük már a szó jelentését!

Másrészt: mindenki megteheti hogy vegyen méregdrága erdei áfonyát és több hónapon keresztül napi 200-300 grammot elfogyasszon belőle, ugye?

Nem arról beszélek, hogy nem jó amit irsz, csak kicsit nehezen kivitelezhető sok ember számára.

2012. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fekete áfonya valóban javallott a szemre,kapszulában is kapható.Az A,C-vitamin(lehetőleg bioflavonoiddal)és a Lutein szintén fontos.A béta karotint inkább természetes étellel vigyük be,sok sütőtökkel,répával(aszalt)barackkal.
2012. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!