Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Biztos hogy jó a szemüveg?

Biztos hogy jó a szemüveg?

Figyelt kérdés
Tegnap elmemtem szemèszetre, ès azt mondta a dr.nö hogy + os szemüveg kell de èn ugy gondoltam hogy távolra nem látok jol akkor nem - os kène??

2012. okt. 20. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem látok távolra, de közelre kifogástalanul. Nekem mínuszos a szemüvegem. Anyósom összeségében nem lát jól, neki plusszos van. Ha voltál szemészeten ott biztos kipróbálták a jó lencséket, tehát doki tudja. Egyébként próbáld ki. Nézd meg hanyas plusszos a felírt üveg nézd meg egy boltban ahol van olvasószemüveg, ha látsz vele akkor válts ki a doki által írtat.
2012. okt. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a helyzat hogy már meg is van, de nagyon nehéz megszokni... :S kicsit szèdülök.
2012. okt. 20. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval előfordulhat, hogy valamit rosszul csiszoltak, nekem is volt, hogy 3hétig küszködtem, majd a doki megnézte, és rosszul volt csiszolva, de ez ritka. Ha viszont nem tudod megszokni, akkor vissza kell menni a dokihoz. Egyébként hanyas a dioptria?
2012. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
0.75 a másik meg feles azt hiszem ès cillinderes is.
2012. okt. 20. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém sima. A cilinderest sajnos úgy hallom nem mindenki tudja megszokni. légy türelmes.
2012. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát elèg rosz az biztos de csak meg szokom valahogy. csak mivel nincs rajtam mindig igy egy kicsit mèg nehezebb.
2012. okt. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!