Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Úgy általánosságban, az...

Úgy általánosságban, az alkalmassági vizsgálatokon mennyire szigorúak a szemészeten?

Figyelt kérdés
Bővebben: én szemüveges vagyok és mivel nem jár az ember havonta szemészetre, így a vizsgálatok között romolhat a látás. Nos, én most megyek majd alkalmassági vizsgálatra(munkahelyhez kell). És onnan szemészetre is elfognak küldeni többek között. Ha ott nem tudom végig olvasni a táblát(magyarul erősebb szemüveg kell), akkor kapásból alkalmatlannak nyilvánítanak, vagy felírnak egy erősebb szemüveget és visszahívnak egy újabb vizsgálatra, vagy anélkül megadják az alkalmasságit? Természetesen az előírt dioptriaértéken belül vagyok bőven, még ha romlott, akkor is. Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 23. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól még alkalmasnak nyilvánítanak, de el kell menned új szemüveget csináltatni!
2012. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, az természetes. Csak arra voltam kíváncsi, hogy ettől még alkalmasnak minősítenek-e. Köszönöm.
2012. okt. 25. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!