Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem jön ki az a. kontaklencse...

Nem jön ki az a. kontaklencse a szemenből, hiába rakok bele a szembe ápoló folyadékot és probálom összevissza húzni ki a szememből utána kivenni, de nem megy, nagyon fáj ha ki akarom venni, megoldás van? : S

Figyelt kérdés
nagyon fáj ha ki akarom venni . Van valami más megoldás erre? Baj ha a szemebe marad estére?

2012. okt. 24. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

aludni semmiképp nem lehet benne, szóval ki kell műtened :D

nekem az elején az volt a gond, hogy nem fogtam meg elég szélesen a lencsét, szóval próbálj meg nagyobbat "markolni" :)

meg jól feszítsd ki a szemedet!

jobbat nem tudok ajánlani :) de aludni semmiképp ne menj vele. én egyszer véletlenül bólintottam egyet benne, kb fél órát, de nayon fájt utána, úgyhogy 8 óra alvás után nagyon fájhat!

2012. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) meglátjuk mi lesz belőle :D
2012. okt. 24. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmikepp ne aludj benne!
2012. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A ro.hadék csak kijött!! :D viszont a szemem úgy néz ki mintha be lennék szívva :D
2012. okt. 24. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!