Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megműtik a szemet, ha az...

Megműtik a szemet, ha az ember náthás? Lézeres műtét, ma fél egykor.

Figyelt kérdés
Ma fél egykor lesz High-End Lasik lézeres szemműtétem, de benáthásodtam! Megműtik így is? Már nagyon felkészültem lelkileg, és teljesen kikészít ez a váratlan fordulat. Tudtok erre példát?
2012. okt. 26. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mivel fertőzés van. Fertőzésveszélye így sokkal nagyobb.. De nem vagyok orvos..Az orvosod ma ugyis megmondja. Majd írd meg, hogy mi lett, mert kíváncsi vagyok rá, hogy jól tippeltem-e.
2012. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom majd, hogy mit javasolt, hátha egyszer majd valaki másnak jól jön. Én azért nagyon bízom benne, a remény hal meg utoljára:)
2012. okt. 26. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:

én úgy emlékszem ez kizáró ok, én emiatt a műtét előtt 1 hónappal elkezdtem szedni egy csomó vitamint, meg nagyon vigyáztam magamra:D


igaz nekem prk volt

2012. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vitamint én is szedek, de van egy ovis gyerkőcöm, aki minden elképzelhető bacilust hazahord, és akár szellőztetek, akár beszedek egy csomó dolgot, itt lebegnek a levegőben, pláne ha hozzám bújik, az ember nyilván nem küldi el a gyerekét, főleg ha az elesettebb is, mint máskor. :(
2012. okt. 26. 10:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megműtöttek! Igaz, az első napi kontrollon mondták, hogy jó lenne, ha használnék orr spray-t, de igazából akkor már mindegy volt, mert már alig fújtam az orrom...
2012. okt. 28. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!