Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ember belül mennyire...

Az ember belül mennyire "büdös"? Milyen szagok terjengenek egy műtét közben?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Van benn légkondi és ha téged műtenek úgyis altatásban leszel vagy begyógyszerezve és érzéstelenítve, szal nem leszel a "szagoktól" rosszul.
2012. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Élő ember mitől lenne belül büdös?
2012. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk nem egy bélperforációval műtenek, ahol folyik a szar szó szerint, akkor nem büdös. Igazából nem lehet érezni semmit.

Az olyan műtétek büdösek, ahol égetnek...annak olyan szaga van, mint a disznópörkölésnek (sorry, de tényleg).

(Pl. kacskonizáció)

2012. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Na meg persze lehetnek extrém esetek...
2012. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ez durva most én is elgondolkodtam rajt ha épp műtenek valakit szóval feltárják akkor annak milyen szaga lehet? Vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg van egyáltalán szaga ha pl a mellkast tárják fel vagy a hasat? Nem azt kérdeztük hogy mi éreznénk-e vagy sem hanem alapból ha feltárják a dokik az embert akkor!
2012. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uh bocsi kicsit lemaradtam az irással már választ kaptam közben én is!:-)
2012. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Az emberi testnek van bizonyos szaga! A májnak kesernyés szaga van, az epének szintén. A beleknek székletes a szaguk, a vesének vizeletes. A vérnek is van szaga, édeskés-fémes.

Szóval igen is, és van szaga műtét közben a feltárt testüregnek, de ez természetes!


Szagolj meg egy darab nyers húst!! Igaz, hogy van egy jellegzetes szaga? Hát az emberi belsőnek is!

2012. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy budos. En lattam mutetet ahol sajnos volt szekretum meg a beteg beleiben es vagas utan ki kellett torolni, de nem ereztem semmit, mondjuk lehet mert nem azon az oldalon alltam.

Az egetes az masabb, az picit budi de teljesen tulelheto.

Semmi extra.

2012. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!